"Aylık 20 milyon ziyaretçi"

Dijital Dünyanın Gücünden Faydalanın...

Firma ve Ürünlerinizi Uluslararası Düzeyde Tanıtmak İçin Sanal Fuarda Yerinizi Alın.

Sanal Fuar Başvuru Formu
Hızlı Ürün Satış Pazarı

Hızlı Ürün Satış Pazarı

İşletmeler ÜCRETSİZ üyelikle Firma bilgilerini,Ticari ürünlerinin fotoğraf ve video görsellerini kaydederek. Ürün arayan, Yerel ve Uluslararası pazardaki ilgili alıcı müşterilerle kolay bir şekilde ticaretini gerçekleştirebilir.

Kolay Ürün Alım Pazarı

Kolay Ürün Alım Pazarı

Alım talebi oluşturarak yerel ve uluslararası pazardaki firmalardan ürün tedarikleriniz için teklif alabilirsiniz.

İş Ortağınızı Bulun

İş Ortağınızı Bulun

Yerel ve uluslararası pazarda yatırımlarınız için işbirliği talebi oluşturarak finans,know-how ve Ortaklık kurabilirsiniz.

Bayilik <br> Pazarı

Bayilik
Pazarı

Firmalar, ÜCRETSİZ Olarak, Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, bayilik arayan veya bayilik verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, Bayilik ticaretini gerçekleştirebilir.

Distribütörlük Pazarı

Distribütörlük Pazarı

Firmalar ÜCRETSİZ Olarak.Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, Distribütörlük arayan veya Distribütörlük verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, Distribütörlük ticaretini gerçekleştirebilir.

Franchising <br> Pazarı

Franchising
Pazarı

Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, franchising arayan veya franchising verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek, onlarla iletişime geçebilir, Franchising ticaretini gerçekleştirebilir.

Fuar <br> Pazarı

Fuar
Pazarı

Yerel ve Uluslararası her sektörden Profesyonel Üretici, Satıcı ve hizmet firmalarının buluştuğu, Dünyanın en büyük Yerel ve Küresel Fuar pazarında stand alım fuar tanıtım sunumu yapabilirsiniz.

Kariyer <br> Pazarı

Kariyer
Pazarı

Yerel ve Uluslararası her sektörden çalışma ekipleri arayan firmaların ayrıca iş arayan kişilerin buluştuğu Küresel İş Kariyer Platformunda ilan yükleyebilirsiniz.

tradeey.com Dünya’da Bir İlk

 • Milyonlarca Ziyaretçi 103 Dil Çevirisi ile 193 Ülkede 
 • Firmaların buluştuğu tüm sektörleri bir araya getiren
 • B2b Dijital Online Firma Tanıtım Rehberi.
 • Firmanız, arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alır.
 • Firmanız, aynı iş kolundaki arama sonuçlarında reklam verebilme fırsatı yakalar.
 • Firmanız, istenilen sektörde ve Ülkelerde daha fazla tanınır.
 • Firmanız, Yerel ve Uluslararası Pazardan daha fazla iş ve müşteri bulma fırsatı yakalar.
 • Rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatını değerlendirin.
 • Hoşgeldin Plana ücretsiz hemen kayıt olun !
 

Tradeey'in İşletmenize Faydaları

 • Yerel ve Uluslararası Alım ve Satış Talepleri Pazarı; Firmalar, ihtiyaçları olan ham, yarı mamul veya mamul ürünleri için ürün alım talep formu oluşturabilir, alım taleplerinde bulunabilirler. Böylece ürün alıcı firmalar, alım taleplerine (ürün isteklerine) zaman kaybı yaşamadan Yerel ve Uluslararası pazardaki ilgili Ürün üretici ve satıcı firmalardan çok kolay bir şekilde iletişim bilgilerine gelen onlarca satış teklifini değerlendirip doğru fiyatla ve rekabet şartlarına uygun, kaliteli hizmet ile ürün tedariklerini karşılayabilirler.
 • Yerel ve Uluslararası Bayilik Pazarı; Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, bayilik arayan veya bayilik verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, Bayilik ticaretini gerçekleştirebilir.
 • Yerel ve Uluslararası Distribütörlük Pazarı; Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, Distribütörlük arayan veya Distribütörlük verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, Distribütörlük ticaretini gerçekleştirebilir.
 • Yerel ve Uluslararası Franchising Pazarı; Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, franchising arayan veya franchising verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek, onlarla iletişime geçebilir, Franchising ticaretini gerçekleştirebilir.
 • Yerel ve Uluslararası Reklam, Tanınırlık ve Markalaşma Pazarı; Firmalar, Online Dijital Firmalar Rehberine kayıt olarak Yerel ve Uluslararası Pazarda minimum reklam giderleriyle, 7/24 ticari ürünlerini Görsel Fuar Alanında dünyaya sunarak tanınır ve markalaşırlar.
 • Yerel ve Uluslararası İşbirliği ( Ortaklık ) Pazarı; Firmalar, Yerel ve Uluslararası Pazarda, iş birliği taleplerinde bulunarak, iş ortaklarını bulabilir. İletişim bilgilerini ve detaylarını görebilir ve onlar ile ortaklıklar kurabilirler.
 • Yerel ve Uluslararası Makine Pazarı; Firmalar, Dünyadaki sıfır ve kullanılmış makine alım, satım ve sunum ilanlarının buluştuğu Uluslararası yerli ve yabancı müşterilerin aradığı özellikte ve fiyattaki küresel makine pazarında yer alarak alım, satım, kiralama ticaretini gerçekleştirebilir.
 • Yerel ve Uluslararası Fuar Pazarı; Yerel ve Uluslararası her sektörden Profesyonel Üretici, Satıcı ve hizmet firmalarının buluştuğu, Dünyanın en büyük Yerel ve Küresel Fuar pazarında stand alım fuar tanıtım sunumu yapabilirsiniz.
 • Yerel ve Uluslararası Kariyer Pazarı; Yerel ve Uluslararası her sektörden çalışma ekipleri arayan firmaların ayrıca iş arayan kişilerin buluştuğu Küresel İş Kariyer Platformunda ilan yükleyebilirsiniz.

Web Tasarım ve Tanıtım

Web tasarım ve tanıtım için grup ortağımız olan Nacar Medya ile senkronize çalışmalar yürütüyoruz

Tradeey Banner Reklamları

Sitemizde farklı boyutlar ile kullanıcıyı rahatsız etmeden akıllı yerleşimli reklam ve tanıtım bannerları


Google Reklamları

Google adwords kampanyaları ile arama kelimelerinde ilgili anahtar kelimeler seçilerek ilk sırada yer almanızı sağlıyoruz

  Şeffaflık

Şeffaf bir raporlama ve takip sistemi ile size özel oluşturulan panele birebir erişim imkanınız olur. Neye ne kadar harcadığınızı görürsünüz.

  Müşteri Odaklılık

Sahip olduğumuz deneyimlerle, kullanıcıların internette firmaları nasıl aradığını biliyoruz.

  Optimizasyon

Kullandığımız yönetim panelleri ve uzman kadromuz ile en uygun maliyetle nasıl daha fazla müşteri kazanabileceğinizi biliyoruz.

İşletmen İçin Bugün Bir İyilik Yap

Alım,Satım Talebi Oluştur, Arayan İşletmeni Bulsun,Aradığın İşletmeyi Bul,

Hemen Kazanmaya Başla.