İhracata Bir Adım... Global Export Market.com &Tradeey.com

DÜNYADA TANINMAK...


Global Export Market &Tradeey;Tüm dünyadaki 100’lerce ana, 1000’lerce alt sektörden firmaların bir arada bulunduğu, 103 dil çevirisiyle Uluslararası Firma, Ürün, Hizmet Tanıtım, Satış, Markalaşma Pazar Yeri.

ÜCRETSİZ FİRMA KAYIT paket sayesinde bir ömür boyu Global Export Market &Tradeey'e kayıt olmak ÜCRETSİZ dir.

KOBİ TANITIM SATIŞ KAYIT paket ile Sadece Yıllık KDV dahil 2500TL Üyelikle Firmanızı ve Ürünlerinizi Tüm Açıklığıyla, Aracısız Dünyaya Tanıtalım... 


Bir Ömür Boyu Komisyon Ödemeden Global Export Market &Tradeey'de paylaştığınız ürünleri ziyaret eden müşteriler, tüm iletişim bilgilerinize ulaşacak şekilde sistemde tanıtıp, doğrudan satışınızı yaptığınız sitenize yönlendiriyoruz.

Global Export Market &Tradeey işletmenize ne sağlar? 

 

  1. Global Export Market &Tradeey platformu içerisinde, üye firmalarına web sitesi kurulumu yaparak, kayıt oluşturan firmaların, tüm firma bilgileri, görselleri, etkinlikleri, firma haberleri, tüm sosyal medya linklerini dünyaya yayınlamalarını sağlayan dünyadaki Tek Pazar Yeri.
  2. Üye firmaların doğrudan müşteriyle iletişim kurmasını sağlayarak, satıcı firmayı kendi firma ismi ve mağazasıyla tanıtarak markalaşma yollarını açan tek Pazar Yeri.
  3. Firmanın ürün satış ödemesinin, anında firma hesabına geçmesini sağlayan tek Pazar Yeri. 
  4. Mevcut üye firmaların, ihtiyaçları olan ürün, hizmet, işbirliği, bayilik, distribütörlük, franchising veren veya almak isteyen firmalar için zaman kaybı yaşamadan tek tuşla ücretsiz talep ve ilanlar oluşturmalarını sağlayan tek Pazar Yeri. 
  5. İşletmelerin ihtiyaçlarıyla ilgili oluşturdukları Alım Taleplerini, satıcıların görebilmelerini ve aracısız ( Doğrudan) iletişim bilgilerine teklif vermelerini sağlayan tek Pazar Yeri.
  6. Global Export Market &Tradeey’un yapmış olduğu Reklam ve SEO güncellemeleriyle, Google arama motorunda, mevcut üye firmaların en üst konumlara taşınmasını, rakiplerini geride bırakıp, satışlarını arttırmasını sağlayan Pazar Yeri 

 
Amacımız; tüm üye firmaları, online 7/24 internet ortamında DÜNYADAKİ MİLYONLARCA KİŞİYE ULAŞTIRMAK, SATIŞLARINI - KAZANÇLARINI ARTTIRMAK ve MARKALAŞTIRMAK...

Siz de Hemen Yerinizi Alın...

FORMU DOLDURUN DANIŞMANINIZ HEMEN SİZİ ARASIN...

Global Export Market &Tradeey İle Çok Şey Kazanacaksınız!

27
FİRMA
39
SANAL FUAR
77
ÜRÜN

Global Export Market &Tradeey'i Tanıyın

Bizde Süreç Nasıl İşliyor ?

1) Formu Doldurun ->

Yukarıda bulunan formu doldurduğunuzda, danışmanlarımız sizleri arayacak ve sizlere tradeey.com platformu hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

2) Biz Sizi Arayalım ->

Bizimle görüşme sağladığınızda, ilk olarak sizleri Global Export Market &Tradeey platformu hakkında bilgilendiriyoruz. Nacar Medya işbirliği ile firmanızın dijital anlamda tüm ihtiyaçlarını gidermek ve dijital ortamda firmanızın marka imajını büyütmenizi birlikte hedefliyoruz.

3) Dijitalin Gücünü Görün :)

DÜNYADAKİ MİLYONLARCA KİŞİYE ULAŞMAK, MARKALAŞMAK...

Global Export Market &Tradeey'le Şimdi Çok KOLAY!!!

Dijital dünyanın tüm gücünden faydalanarak, firmanızın, ürünlerinizin, markalaşmasını hedefleyin!

MAKALELERİMİZE GÖZ ATTINIZ MI ?

İHRACATTA DİJİTALLEŞME İLE GELEN BAŞARI
İHRACATTA DİJİTALLEŞME İLE GELEN BAŞARI

bir marka kendini dünya çapındaki dijital dünyada veya yerel kanallarda tanıtıyorsa, onu hızla büyüyen ve büyüyen bir marka haline getirmede çok yol kat etmiş olacaktır.

Makaleyi Oku
GLOBAL EXPORT MARKET & TRADEEY'İN KURULUŞ HİKAYESİ
GLOBAL EXPORT MARKET & TRADEEY'İN KURULUŞ HİKAYESİ

GLOBAL EXPORT MARKET & TRADEEY'İN KURULUŞ HİKAYESİ

Makaleyi Oku

BAZI FİRMALARIMIZ

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleyebilirsiniz..