tradeey
NEDEN tradeey.com 'da Sanal Fuar ?
ONLINE FUAR ATMOSFERİ
ONLINE FUAR ATMOSFERİ
Düzenlenen fuarların gerçekliğini kaybetmeden dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Firmaların ürün ve taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerik ile düzenlenen sanal fuarlar kolay kullanım ve şık tasarımlar ile düzenlenir.
KOLAY ERİŞİM
KOLAY ERİŞİM
Ziyaretçiler herhangi bir teknolojik cihaz üzerinden (bilgisayar, tablet, telefon) sanal fuar alanlarına kolaylıkla erişim sağlayıp inceleyebilirler.
YENİ NESİL FUAR GÖRÜNÜMÜ
YENİ NESİL FUAR GÖRÜNÜMÜ
Alışılmış fuar atmosferinin günümüz teknolojisine uyarlanarak dijital ortama taşınması, ziyaretçilerin bulunduğu yerden sanal fuarlara erişim sağlamasını kolaylaştırır.
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK
Ziyaretçilerin yaşamış olduğu olası bir sorunda bizimle iletişime geçip anında cevap alabilecekleri whatsapp iletişim butonumuz sayfanın sağ alt kısmında mevcuttur.
SINIRSIZ ZİYARETCİ SAYISI
SINIRSIZ ZİYARETCİ SAYISI
Tasarladığımız profesyonel sistem sayesinde sınırsız sayıda ziyaretçinin sanal fuar alanımızı rahatlıkla kullanabileceğinden emin olabilirsiniz.
REKLAM ALANLARI
REKLAM ALANLARI
Fuar sayfamızda firmaların talepleri doğrultusunda reklamları verilir ve ziyaretçiler bu reklamlar üzerinden firmaların kendi websitelerine erişim sağlayabilir.
ZAMANDAN VE MALİYETTEN TASARRUF EDİN !
ZAMANDAN VE MALİYETTEN TASARRUF EDİN !
Sanal fuarımız sayesinde farklı ülkelere ve şehirlere gitmenize gerek kalmadan bulunduğunuz yerde erişim sağlayıp ücretsiz bir şekilde ve zaman kaybetmedenFirmaların ürünlerini ve hizmetleriniz görebilir ve kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.
KOLAY ERİŞİM
KOLAY ERİŞİM
Güçlü ve gelişmiş altyapımız sayesinde telefon, bilgisayar, tablet üzerinden Herhangi bir tarayıcı sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.
tradeey
NEDEN SANAL FUAR
Ziyaretçilerin alışılmış fuarları gezmek için bulunduğu ülkeden başka bir ülkeye veya şehire gitmesi, zaman, maliyet ve fiziksel yorgunluk yaratır.Profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan sanal fuar alanımız sayesinde ziyaretçiler,zaman kaybetmeden, ücret ödemeden ve yorulmadan bulundukları yer neresi olursa olsun telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilir, takıldıkları noktada bizimle iletişime geçebilirler.Aranan tüm sektörlerin aynı platformda ve güncel olması ziyaretçilerin fuar tarihi beklemeden istediği gün ve saatte kullanabilmesini sağlar.Sistemimiz eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmakla birlikte artan online ziyaretçi sayısı ile birlikte sorun yaşanmaması için tüm testleri yapılmıştır
Başvuru Formu
İş Ortaklarımız
Sanal Fuarınızı Organize Edin !
VETRO CİTY PLAZA Barbaros Hayrettin Paşa Mah, 1992 Sok No:16 D:27 E5 Mevkii Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. Metrobüs Durağı Yanı 34522 Beylikdüzü / İstanbul
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..