Tradeey

NEDEN TRADEEY.COM ?

YENİ NESİL TÜRK VE YABANCI KURUMSAL VE ŞAHIS FİRMALARININ BULUŞTUĞU REHBER TANITIM PORTALI

www.tradeey.com & www.turkihracatfirmalari.com & www.globalexportmarket.com

NEDEN TRADEEY.COM ?

     İşletmeler,İNTERNETTE 103 dilde Google çeviri ile 7/24 açık sanal ortamda, ticari ürünlerini görsel bir fuar alanında dünyaya sunarak görünür olurlar. Dolayısıyla Uluslararası reklam pazarında firma ismi ve marka bilinirliğinizi arttırarak güven duyulan ve aranan bir işletme olarak ihracat yapmalarına yardım sağlar.

1- İlgili satın alma birimleri ve yöneticileri  ihtiyaçları olan ham, yarı mamul veya mamul ürünleri için ürün alım formu oluşturabilir,alım taleplerinde bulunabilirler.

    İlgili satın alma birimleri ve yöneticileri  ihtiyaçları için oluşturduğu alım taleplerine (isteklere) uzun zaman kaybı yaşamadan çok kolay bir şekilde gelen onlarca teklifi değerlendirip doğru fiyatla ve rekabet şartlarına uygun, kaliteli hizmet ile ürün tedariklerini  karşılayabilirler.

2- İlgili Pazarlama birimleri, alım talebinde bulunan yatırımcıların aradıkları ürün veya ham madde ile ilgili şirketin yetkili kişi iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, satış teklifinde bulunarak ticaretini gerçekleştirebilir.

     Ürün ve ürün stoklarını eritmek için küresel pazara arz (sunum) yapabilirler, yeni pazarlar ve müşteriler bularak satışlarını artırırlar.              

3- Kobi'ler- Büyük şirketler ve Kamu İktisadi Kuruluşlarının(KiK) yönetici ve pazarlama birimleri 7/24 sanal ortamda, ticari ürünlerini görsel fuar alanında dünyaya sunarak görünür olurlar. Yerel ve uluslararası reklam ile markalaşır. Uluslararası pazarda bilinirliği artarak yeni pazarlar bulurlar. Ekonomik reklam giderleriyle satış gerçekleştirirler.

4- Uluslararası pazarda, Kobi'ler- Şirketler ve Kamu İktisadi Kuruluşları(KİK)  iş birliği taleplerinde bulunarak iş birliği yapabilecekleri ortaklarını bulabilir. İletişim bilgilerini ve detaylarını görebilir ve onlar ile ortaklıklar kurabilirler.

5- Tüm dünyadaki kamu iktisadi ve özel kurumların düzenledikleri ihalelerin detay ve iletişim bilgilerini görebilir ve o kurumlarla iletişime geçebilirler.