Hakkında

Eskidji Grup olarak 1997’den beri farklı hizmet alanlarında varlığımızı sürdürüyoruz. Eskidji Müzayedecilik, Eskidji Bazaar ve Eskidji Gayrimenkul olmak üzere üç farklı iş kolunu tek bir çatı altında toplayan markalarımızla; müşteri odaklı, dürüst, şeffaf ve güven veren işler yapıyoruz. Yaptığımız her işte örnek oluşturan, özgün hizmetlerimizle müşterilerimizin hem vakitten hem de nakitten tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Eskidji Müzayedecilik

1997 yılında 6183 sayılı yasa kapsamında ve ISO 9001 Kalite Güvence Sertifikası ile müzayedeler düzenleyerek sayısız rekorlar kıran Eskidji Müzayedecilik Tic.İth.İhr.A.Ş. olarak 1 milyar dolara aşkın ciromuzla Türkiye’nin en büyük müzayede evi olmayı başardık.

Eskidji Çarşılar

Eskidji Grup'un bünyesinde 2004 yılında kurulan Eskidji Bazaar, alışılagelmiş AVM mantığı dışında çarşı kültürünü benimsemiş; yüzlerce üretici, toptancı ve bayii firmanın aynı çatı altında düşük maliyetlerle perakende satış yapabildiği, ev alışverişinde yepyeni bir alışveriş alışkanlığı yaratan çarşı zinciridir.
Eskidji Bazaar’lar, İstanbul’da Eskidji Bazaar Yenibosna, Eskidji Bazaar Haramidere, Eskidji Bazaar Pendik, Eskidji Bazaar Avcılar ve Türkiye genelinde Eskidji Bazaar Ankara, Eskidji Bazaar Kayseri ve Eskidji Bazaar Gaziantep olmak üzere 7 farklı noktada toplamda 200.000m2’den fazla teşhir alanıyla hizmet vermektedir.

Benzersiz konseptimiz ile Türk ticaretinde örnek teşkil etmek ve özgün hizmet anlayışımız ile birlikte Türkiye’nin her noktasına yaymak. Ev alışverişlerini lüksten çıkararak her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmak. Tüm bunları hayata geçirirken bünyemizde bulunan üretici ve perakendecilerimizin karlılığını sürdürmek.

Üretici ve tüketiciyi doğrudan buluşturarak hem nakitten hem vakitten tasarruf ettiren bir ev alışveriş konsepti yaratarak bu konsepti kalıcı kılmak. Evinizin tüm ihtiyacını tek bir çatı altında bol çeşit uygun fiyata sunarak bütünsel hizmeti vermek.

Eskidji Gayrimenkul

2003 yılında Eskidji Gayrimenkul’ü hayata geçirerek, gayrimenkul pazarında benzeri olmayan avantajlara imza attık. Franchise sistemimiz ile Türkiye genelinde yeni şubeler açtık. Türkiye’de 700’ü aşkın danımışmanımız ile gayrimenkul alışverişlerini en kârlı biçimde gerçekleştiriyor, “Gizli Portföy Uygulaması” ile müşteri kriterlerine uygun hizmetler veriyoruz.

Eskidji İnşaat

Eskidji İnşaat olarak; en iyi malzemeleri estetik ve çağdaş mimariyle bir araya getiriyoruz. Son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemleri, depreme uygun alt yapı çalışmaları, şehrin yerel dokusuna göre planlanan ve ev sahiplerinin yaşam standartlarını yükseltecek projelerimizle konforu, sosyal olanakları ve günlük tüm ihtiyaçları düşünen yaşam alanları hazırlıyoruz.

Görseller
Taleplerimiz
Firmanın Ürünlerini Görmek İstediğinizi Firmaya Bildirin
Haberler
ESKİDJİ BAZAAR SPOT REKLAMI
ESKİDJİ BAZAAR SPOT REKLAMI
2 ay önce
İletişim
Adres
Güzelyurt Mahallesi 2138. Sokak No:1 Esenyurt- İSTANBUL
Telefon:
Fax
Whatsaap
E-mail
Website
Çalışma Saatleri
Saatler
10:00 22:00
Günler
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..