Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

10 / 30 / 20

Gerçek Fuar Atmosferi
Fiziksel fuar ortamını dijital ortama taşıyan online fuarlar, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin gerçek bir fuar deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Şirketinizin taleplerine göre özelleştirilmiş görünüm ve içerikle düzenlenen fuarlar, istediğiniz konseptte düzenleniyor. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası çevrimiçi platformda yaşanıyor.

Ulaşılabilirlik
Bilgisayar, tablet veya telefonla erişilebilen kullanıcı dostu fuarlar internet üzerinden kolaylıkla yönetilip ziyaret edilebiliyor. Tüm tarayıcılardan desteklenen online fuarlarda kolayca çevrimiçi hedef kitleniz ile tanışabilirsiniz.

Modern teknoloji
Klasik fuar konseptini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren ve sürekli iyileştirmelerle teknolojik çözümler sunan kullanıcı dostu sanal platformlarla dijital dünyaya taşınan çevrimiçi fuarlardan hızlı ve pratik sonuçlar alabilirsiniz.

Canlı destek
Sanal fuar kararınızdan fuar aşamasına, fuardan fuarın sonuna kadar hem organizatör şirket hem de katılımcı kurumlar için çevrimiçi olarak canlı destek hizmeti veriliyor.

Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi
Klasik fuarlarla sınırlı olan ziyaretçi kapasitesi, sanal fuarlarda ortadan kalkar. Sağlam altyapısı olan sanal fuarlarda herhangi bir geliştirme veya müdahaleye gerek kalmadan aynı anda yüzbinlerce eşzamanlı ziyaretçiye hizmet verebilir.

Canlı Sohbet ve Video
Canlı ziyaretçilerin etkileşime girebileceği stantlarda, katılımcı kurumların temsilcileri standı yönetebilir ve onlarla aynı anda etkileşim kurabilir. Dijital ortamda video ve yazılı konuşmalar, fuardan sonra doğru bir değerlendirme yapmanızı ve bu toplantılardan etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Canlı Seminerler ve Konferanslar
Online düzenlenen çevrimiçi fuarlarda canlı seminerler ve konferanslar düzenlenebilir. Fuar ziyaretçilerinin katılabileceği seminer ve konferanslar standların yanı sıra stand alanları, katılımcıların veya organizasyon şirketlerinin sunmak istediklerini karşıladıkları platformlar olarak kullanılabilir.

Sponsorluk ve Reklam Alanları
Tercihlerinize göre geliştirilebilecek ekran giydirme, pop-up’lar, reklam panoları, yelken bayrakları, otobüs giydirmeleri gibi çeşitli alanlar, ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için fuardan ve fuar dışından şirketlere sunulabilir.

Detaylı İstatistik ve Raporlar
Fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, fuar sonunda stand ziyareti bilgileri gibi istatistikler sahibine ve katılımcı kurumlara bildirilir ve sonuçlar verilere kaydedilir. Bu raporlar ziyaretçiler hakkında bilgi verirken, şirketlerin sonraki adımlarına ışık tutuyorlar.

Geriye Dönük Fuar Bilgileri ve Kullanıcı Verileri
Sanal fuarlarda kaydedilen ziyaretçi bilgileriniz sayesinde, fiziksel fuarlarda ziyaretçi iletişimi kaybını sıfıra indirirsiniz. Fuardan sonra standınızı ziyaret eden ve sizinle iletişim kurmamış ziyaretçilerin iletişim bilgilerini alarak da iletişime geçebilirsiniz.

Entegre Pazarlama Çalışmaları
Sanal fuarlarınızı diğer çevrimiçi pazarlama kanallarınıza entegre ederek, fuar öncesi ve sonrasında fuarınızı veya katılımcı kurumların ürün ve hizmetlerini pazarlama iletişiminize dahil edebilirsiniz. Fuarınıza dijital olarak kolayca talep toplayabilir ve bu kişileri fuara paralel olarak çevrimiçi olarak dahil edebilirsiniz.

Düşük Maliyet ve Yüksek Erişim
Konaklama, fiziksel fuarların getirdiği ulaşım gibi yüksek masraflardan kurtulursunuz. Online platformlarda, ülkenin veya dünyanın herhangi bir yerine internet üzerinden bağlanabilir ve erişiminizi genişletebilirsiniz. Düşürdüğünüz maliyetlerle yatırım getirinizi artırmaya da odaklanabilirsiniz.

 • Gerçek zamanlı yazışma
 • Gerçek zamanlı video chat
 • Sisteme entegre webinar/seminer
 • Gerçek zamanlı raporlama
 • Etkinlik başvuru sitesi
 • Özelleştirilebilir şirket profili
 • Özel stant tasarımları
 • Tüm sektörlere uygunluk
 • Uygun maliyet
 • Yüksek güvenlik
 • Whitelabel
 • Toplu SMS
 • Toplu e-posta
 • Gelişmiş filtreleme sistemi
 • Pazarlama asistanı
 • Teknik destek

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..